news-serwis.pl

blog ogólnotematyczny

Z kim wybierać suknię ślubną
Moda

Z kim wybierać suknię ślubną?

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz sukni ślubnej? Jej wybór to jedna z najtrudniejszych decyzji w całym życiu. Można z niemal 100% pewnością powiedzieć, że nie będziesz mieć drugiej takiej okazji, aby w sukni ślubnej pojawić się przed ołtarzem. Tym samym jej wybór powinien być przemyślany. Nie łatwo jest samodzielnie podjąć taką decyzję, szczególnie jeśli goni nas czas. Dlatego też większość przyszłych pań młodych, udaje się na poszukiwania sukni ślubnych wraz z osobą towarzyszącą. Kim ona najczęściej jest?

Mama panny młodej

Oczywistym wyborem wydaje się być mama kandydatki na żonę. Jak wiadomo, mama zawsze chce najlepiej dla swojego dziecka. Może to być błogosławieństwem, jak również problemem jeżeli wizje mamy i córki nie są zbieżne. Warto o tym pamiętać już na samym początku, kiedy zamierzamy poprosić mamę o pomoc. Jeśli dotychczasowe wybory ubrań kończyły się kłótniami, można przypuszczać że i przy kupnie sukni ślubnej dojdzie do pewnych niesnasek. Warto ich unikać przed tak ważnym wydarzeniem jak ślub.

Zakup sukni ślubnej wraz z siostrą

Następna w kolejce do pomocy przy zakupie sukni ślubnej znajduje się siostra panny młodej. Jak wiadomo, zbliżony wiek ułatwia znalezienie wspólnego języka. Zabranie swojej siostry na zakupy sukni ślubnej jest dobrym pomysłem – o ile łączą was dobre relacje. Jeśli lubicie spędzać czas ze sobą, znacie swoje upodobania, można przypuszczać że siostra trafnie podpowie w czym wyglądasz dobrze, a co warto odłożyć na bok.

Suknia ślubna a przyjaciółka

Wiele dziewczyn decyduje się pójść na zakup sukni ślubnej wraz z przyjaciółką. I w tym przypadku można zastosować zasadę dotyczącą siostry. Jeśli przyjaciółka okazuje się tak naprawdę tylko koleżanką i to zazdrosną o to że wychodzisz za mąż, lepiej od razu zrezygnować z jej pomocy. Dlaczego? Ponieważ może być nieszczera i nastawiona na to, aby za wszelką cenę „coś popsuć”.

Profesjonalny doradca modowy

Ostatnim rozwiązaniem jest pomoc tak zwanej shopperki. Jest to osoba zawodowo zajmująca się pomocą przy zakupach odzieżowych. Pomoże Ci ona dobrać taki model sukni, w której będziesz nie tylko dobrze wyglądać, ale również świetnie się czuć. Jest to osoba obiektywna, stawiająca przede wszystkim na profesjonalizm. Jak wiadomo kupno sukni ślubnej nie należy do małych wydatków. Minimalna kwota, którą należy przeznaczyć na ten cel to 2000 złotych. Pożyczka przez internet może Ci pomóc w zakupie wymarzonej sukni. Pamiętaj że pożyczka przez internet jest na dowolny cel, a w jej spłacie na pewno pomogą prezenty ślubne, które Młoda Para otrzymuje od gości.