news-serwis.pl

blog ogólnotematyczny

Lifestyle

Apartamenty w Zakopanem – dla rodzin i nie tylko

Zakopane, zimowa stolica Polski, choć atrakcyjne dla narciarzy, doceniane jest przez turystów również podczas sezonu wiosenno-jesiennego, a także we wakacje. Nie tylko turyści zresztą kochają to urokliwe i pełne atrakcji miasto położone u stóp naszych najwyższych gór. W Tatry jeździ się także, żeby uprawiać liczne sporty górskie, w tym także ekstremalne. Niezależnie od celu naszego przyjazdu, zawsze warto wybrać na nocleg miejsce przyjemne, zadbane i położone oczywiście nie gdzie indziej, jak w Zakopanem.

Alternatywa dla hotelu – apartament

Hotel, choć luksusowy, nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem podczas wyjazdu do Zakopanego. Doskonałą alternatywą dla hotelu są apartamenty. Jeśli wybierzemy znaną i rzetelną firmę pośredniczącą w najmie, taką jak np. JLS Apartamenty Zakopane, możemy liczyć nie tylko na fachową obsługę i liczne udogodnienia, ale także na ofertę zgodną z opisem zamieszczonym na stronach internetowych przedsiębiorcy. Każdy dostępny do wynajęcia apartament możemy obejrzeć w galerii zdjęć, dzięki czemu wybierając się z rodziną czy przyjaciółmi na zasłużony wypoczynek, unikniemy przykrych niespodzianek, np. w postaci brakującego łóżka, czy nawet pokoju.

Różne lokalizacje dla różnych potrzeb

Szukając odpowiedniego apartamentu, zawsze robimy pewne założenia, którym musi odpowiadać nie tylko samo lokum, ale także jego lokalizacja. Inne miejsce wybierzesz, jeśli priorytetem są dla ciebie takie udogodnienia jak sauna i jacuzzi, a inne, kiedy najbardziej zależy ci na bliskości narciarskiego stoku.

Większości osób będzie jednak odpowiadać apartament, który jest usytuowany blisko centrum, może nawet kilkaset metrów od deptaku, a mimo to oferuje dość duży spokój. W Zakopanem znajdziesz takie apartamenty, podobnie jak miejsca położone na uboczu, z pięknymi widokami, gdzie zaraz po wyjściu z budynku możesz aktywnie spędzać czas.

A jeśli chcesz odwiedzić Zakopane z psem lub kotem?

Choć najczęściej staramy się pozostawić naszych czworonożnych przyjaciół pod opieką rodziny lub znajomych, nie zawsze jest taka możliwość. Zresztą w przypadku małych piesków, przyzwyczajonych do podróży, wygodniej jest nam zabrać ze sobą pupila, niż organizować mu „wakacje” u koleżanki czy w zwierzęcym hotelu. Nie wszystkie jednak firmy akceptują zwierzęta w apartamentach, dlatego przed wyjazdem warto sprawdzić, czy jest taka możliwość. JLS zapewnia ją w Bory Sweet Time zlokalizowanych przy ul. Bory w Zakopanem. Można tu liczyć nie tylko na pobyt z psem lub kotem, ale także na bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego i kompleksu narciarskiego Nosal.