news-serwis.pl

blog ogólnotematyczny

Używane Porsche
Lifestyle

Używane Porsche w atrakcyjnym finansowaniu

Posiadanie samochodu w dzisiejszych czasach stało się swego rodzaju standardem. Atrakcyjne oferty finansowania sprawiają, że coraz więcej osób może pozwolić sobie na zakup używanego lub całkowicie nowego samochodu. Wielu producentów oferuje swoim klientom korzystny leasing lub najem długoterminowy swoich aut. Tyczy się to również luksusowych marek premium, takich jak np. Porsche. Gdzie można kupić używane Porsche w atrakcyjnym finansowaniu? Jakie formy finansowania oferują producenci samochodów? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tym artykule.

Jakie formy finansowania oferują producenci samochodów?

Jedną z najbardziej popularnych form finansowania jest leasing. Polega on na udzieleniu przez leasingodawcę praw do użytkowania pojazdu, w zamian za opłacanie comiesięcznej raty, której wysokość ustalona jest na podstawie kilku czynników. Leasing jest bardzo elastyczną formą finansowania, ponieważ na wysokość raty ma wpływ długość okresu leasingu, wkład własny oraz kwota wykupu pojazdu po zakończeniu okresu finansowania. Wyżej wymienione parametry można swobodnie dostosowywać do swoich potrzeb, aby uzyskać odpowiednią ratę miesięczną.

Inną formą finansowania jest najem długoterminowy, który polega na wypożyczeniu przez producenta auta na dłuższy okres, np. 3 lata. Osoba, która użytkuje pojazd zwolniona jest z ponoszenia kosztów napraw eksploatacyjnych oraz ma zapewniony pakiet OC oraz AC. Takie rozwiązanie jest stosunkowo tanie i bardzo korzystne dla osób, które co kilka lat zmieniają samochody. Niemniej jednak najem długoterminowy wiąże się z miesięcznym limitem kilometrów oraz wysokimi karami za wcześniejsze rozwiązanie umowy najmu.

STORE VW FS

Producenci samochodów bardzo często posiadają specjalne działy, które specjalizują się w przygotowywaniu atrakcyjnych ofert finansowania. Firma Volkswagen posiada osobną spółkę VW FS, czyli Volkswagen Financial Services. Spółka ta świadczy m.in. usługi leasingu oraz najmu długoterminowego dla swoich klientów. Firma Volkswagen Financial Services posiada swój własny serwis, w którym zamieszcza oferty używanych i pewnych samochodów w atrakcyjnym finansowaniu. Serwis ten nosi nazwę STORE VW FS i można znaleźć w nim wiele aut z koncernu Volkswagena. VW FS posiada w swojej ofercie m.in. auta luksusowe oraz sportowe. Na stronie producenta można kupić np. używane Porsche w atrakcyjnym leasingu. Warto odwiedzić StORE VW FS, aby poznać ofertę samochodów używanych oraz szczegóły dotyczące finansowania.