news-serwis.pl

blog ogólnotematyczny

najlepszy bukmacher
Lifestyle

Najlepszy bukmacher na rynku – jak go wybrać?

Choć na polskim rynku istnieje ponad 20 bukmacherów i wybór jest naprawdę spory, to jednak wielu graczy ma bardzo duże trudności w wybraniu odpowiedniego dla siebie miejsca do zwierania zakładów. Warto więc dowiedzieć się, na co w głównej mierze powinno się zwracać uwagę, aby wybrać dobry zakład bukmacherski.

Czy bukmacher jest legalny?

Czy powinien charakteryzować się najlepszy bukmacher? Być może nie każdy gracz zdaje sobie z tego sprawę, lecz do prowadzenia takiej działalności gospodarczej, jak przyjmowanie zakładów, konieczne jest posiadanie przez danego bukmachera specjalnej licencji. Pozwolenia te wydawane są przez Ministerstwo Finansów i otrzymać je może jedynie taka firma, która spełnia wszystkie kryteria prawne. O czym dokładnie mowa? Jeśli bukmacher chce przyjmować zakłady na ternie Polski, musi być zarejestrowany w kraju, mieć status spółki akcyjnej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, posiadać kapitał zakładowy w wysokości co najmniej 2 milionów złotych, a co najważniejsze, nie może mieć żadnych zaległości podatkowych, celnych czy też w ZUS. Dopiero wtedy będzie mógł otrzymać stosowną licencję.

Czy bukmacher ma stronę internetową?

W dzisiejszych czasach internet wykorzystywany jest nie tylko zawodowo czy też do komunikacji, lecz także do zabawy, w tym również do hazardu. Z tego tez powodu, jeśli ktoś chciałby zawierać zakłady u bukmachera, koniecznie musi zwrócić uwagę, czy będzie on miał swoją stronę internetową. Jest to rozwiązanie przede wszystkim bardzo wygodne dla graczy, którzy z własnego domu mogą zawierać kolejne zakłady.

Jaka powinna być funkcjonalność strony internetowej bukmachera?

Pamiętać trzeba o tym, że przed rozpoczęciem zawierania zakładów u danego bukmachera, warto przyjrzeć się jeszcze temu, co dokładnie oferuje jego strona internetowa. Jakie funkcjonalności są zatem obowiązkowe? Kluczowe jest oczywiście to, aby możliwe było założenie na stronie swojego konta, na którym będzie można dodawać do ulubionych określone kategorie sportowe, w których będzie się kupowało kupony. Oczywiście dobra strona tego rodzaju pozwala szybko i wygodnie realizować wpłaty i wypłaty, a także powinna być intuicyjna, przejrzysta i łatwa w obsłudze. Na koniec wspomnieć jeszcze trzeba o bezproblemowej, szybkiej pracy strony.

Oferta bukmachera

Wybierając bukmachera, nie można jednak patrzeć tylko na to, czy jego strona jest ładna, czy też nie. Kluczowe bowiem jest to, jaka konkretne oferta się na niej znajduje. Najważniejszą sprawą jest oczywiście wybór możliwych zakładów. Najlepsi bukmacherzy oferują dziesiątki lub nawet setki kategorii, podzielonych nie tylko na dyscypliny sportowe, lecz także na wydarzenia kulturalne i społeczne. Na stronach najlepszych bukmacherów można zatem zakładać się np. o wynik wyborów. Niezwykle ważnym dodatkiem do każdej strony bukmacherskiej jest możliwość obserwowania na żywo transmisji z wydarzeń, które dotyczą zakładów. Dużą zaletą jest oglądanie transmisji live z dużych wydarzeń, lecz również z tych niszowych i wręcz egzotycznych. Jest to doskonała rozrywka i szansa na zmiany w kuponie na podstawie sytuacji w rozgrywkach.

Promocje i rabaty u bukmachera

Ostatnią sprawą, której warto się bliżej przyjrzeć podczas poszukiwania odpowiedniego bukmachera, są oferowane przez niego promocje. Na rynku znaleźć można dość sporą ilość bukmacherów, którzy starają się przyciągnąć do siebie klientów poprzez rabaty, promocje i kody. Dobrym przykładem może być fame betclic kod, który pozwala uzyskać dodatkową kwotę depozytu na koncie. To oczywiście nie wszystko, ponieważ równie często bukmacherzy oferują w promocji lepsze kursy, grę bez podatku czy też inne udogodnienia.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.